Who's Online

Avem 1 vizitator online

Interauto Camioane ofera posibilitatea lansarii intr-o cariera in domeniul auto, lansand o provocare celor  ce sunt interesati:

POSTURI VIZATE:

1.      Reprezentant Vanzari Zonal

Localizare:
-         punct de lucru Piatra Neamt
-         punct de lucru Buzau

Descrierea postului:
-         Organizarea, planificarea, coordonarea si evaluarea activitatilor curente desfasurate in cadrul zonei arondate (punctului de lucru) in conformitate cu politica companiei;
-         Implementarea politicii de vanzari a companiei;
-         Gestionarea si programarea eficienta a stocului de marfa;
-         Gestionarea portofoliului de clienti din zona arondata;
-         Monitorizarea permanenta a pietii (cerinte, tendinte, noutati);
-         Promovarea si ofertarea produselor firmei;
-         Intocmirea de rapoarte de activitate ( vanzari,clienti, concurenta)

Cerinte:
-         minim studii medii
-         experienta in vanzari/distributie (preferabil in domeniul pieselor auto) minim 2 ani.
-         bun organizator
-         spirit de echipa
-         cunostinte operare PC, cunoasterea pachetului de programe Microsot Office (Word, Excel, Outlook)
-         permis conducere cat. B
-         abilitati de negociere, vanzare, relationare, comunicare.

2.  Operator procesare date

Localizare:

-         Procesarea ofertelor conform politicii si normelor impuse de companie;
-         Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei;
-         Promovarea si vanzarea produselor ale companiei;
-         Monitorizarea permanenta a pietei;
-         Urmarirea respectarii clauzelor contractuale cu clientii deserviti;
-         Capacitatea de a lucra in echipa;
-         Emite/inregistreaza facturi si avize de insotire a marfii  aferente livrarilor in conformitate politica comerciala a companiei;
-         Verificare stocuri articole;
-         Monitorizeaza soldurile facturilor emise(instrumente de plata remise CEC/BO);
-         Preluarea apelurilor de la clienti si monitorizarea acestora;
-         Arhivarea documentelor primare si cele procesate;

Cerinte:
-         capacitatea de lucru in echipa;
-         abilitati de comunicare si decizie;
-         experienta in vanzari /distributie (preferabil piese auto) minim 1 an
-         cunostinte solide de operare PC
-         permis conducere cat.B

Daca esti interesat de unul din posturile disponibile, poti lansa un CV insotit de o Scrisoare de Intentie.

man iveco volvo mercedes daf renault scania bp saf